Dovoz áut z Nemecka

do Nemecka pocestujete s nami domov na vlastnom automobile

Prečo dovoz áut z Nemecka ?

Na túto otázku existuje nespočetné množstvo argumentov, z ktorých vyberáme tie najdôležitejšie:

Porovnanie technického stavu automobilov:

Ak porovnáme automobil z Nemecka, ktorý má najazdených cca 150.000 km, môžeme ho porovnávať s technickým stavom vozidla u nás, ktoré má najazdené 70-100.000 km. Vozidlá v Nemecku majú pravidelné servisné prehliadky, cesty sú tam omnoho kvalitnejšie, a teda celé vozidlo netrpí tak ako u nás. Spôsob jazdy je úplne odlišný od jazdy našich motoristov na Slovensku, preto je celkový stav automobilov omnoho kvalitnejší. Takže vozidlo v zahraničí, aj keď má väčší počet km, je v kvalitnejšom stave ako vozidlo s menším počtom km na Slovensku.

Porovnanie laku karosérie automobilov:

Lak automobilu aj u vozidiel s vyšším počtom kilometrov je v takom stave, aké majú u nás automobily so 40-80 tisíc km. Je to dané pravidelným ošetrovaním a starostlivosťou o karosériu konkrétneho majiteľa. Nesmieme taktiež zabúdať na pravidelné výmeny čistiacich mechanizmov mycích liniek, čo u nás býva zvykom až po niekoľkých rokoch a výrazne sa tak poškodzuje lak automobilu. Taktiež interiér vozidla má príznak menšieho opotrebenia ako naše vozidlá, o čom sa presvedčíte na vlastné oči.

Pôvod automobilov z Nemecka:

Vozidlo pôvodom z Nemecka ma jasný pôvod minulosti, bez náznakov pozmeňujúcich identifikačných prvkov a nestane sa Vám, že kúpite automobil s preklepanou karosériou, ako býva zvykom na našom trhu. Navyše automobil pri dovoze musí povinne prejsť cez kontrolu originality, čo potvrdí pravosť automobilu.

V Nemecku je viac ako 100 miliónov automobilov, čo je tak masívny trh, že výber konkrétneho vozidla s konkrétnou výbavou alebo farbou pripadá reálne do úvahy. U nás ste obmedzený našim malým trhom a zvyčajne nenájdete také autíčko aké práve chcete. V Nemecku áno.

Cena a kvalita z Nemecka:

Ak si doveziete individuálne automobil zo zahraničia, jeho cena s dovozom Vás bude stáť približne tak ako u nás, ale máte jednoznačne zachovalejší stav, krásny lak, interiér a jasný pôvod. Pri drahších autách je možné ušetriť až niekoľko tisíc EUR, ale je to dané modelom, výbavou a stavom. Drahšie však nekúpite. Kvalitnejšie áno.

Takže je na Vás, kde sa rozhodnete automobil zakúpiť. My urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní.