Úvodná stránka » Cenník

Cenník služieb

Vážení zákazníci, za telefonické služby vám bude účtované 5€ za každý telefonát v tom prípade, že sa rozhodnete kúpu vozidla neuskutočniť, alebo máte záujem iba o informácie. Preto keď posielate linky na vozidlá, o ktoré máte záujem, uveďte aj svoje fakturačné údaje. Zákazníkom, ktorí si s nami auto kúpia, nebude tento poplatok účtovaný.

Výjazd do Nemecka

Provízia A

Naša provízia za služby spojené s dovozom automobilu z Nemecka je 200 EUR  (provízia sa platí pri výjazde z SK a podpise zmluvy o sprostredkovaní nákupu automobilu) Táto čiastka je fixná nemenná a nie je závislá na výške ceny automobilu.

Provízia B

Druhý poplatok je zľava akú Vám na automobil vybavíme. Konkrétne sa jedná o 40% hodnoty zo zľavy a 60% ostáva Vám. Snažíme sa vybaviť vždy najväčšiu možnú zľavu na každý automobil. Príklad: ak bude zľava 100 EUR, 40,- EUR ide nám ako provízia a 60,- EUR ostáva Vám.

 Provízia C

Môžeme pre Vás vozidlo prihlásiť na slovenské ŠPZ, táto služba je spoplatnená 100 EUR + náklady (palivo, správne poplatky atď . . .) 

Cesta do Nemecka

Do Nemecka Vás odvezieme našim automobilom a za cestu si účtujeme 0,12  EUR za kilometer. (príklad: ak pôjdeme tam 800 km, späť 800 km spolu najazdíme 1600 km x 0,12 EUR= 192EUR za pohonné hmoty na náš automobil.)

Prevozné značka v DE: cca 100 EUR

Všetky ostatné poplatky spojené s prihlásením automobilu na Slovensku, ako aj presný návod pre prihlásenie dostanete podrobne po ceste do Nemecka.


Kontakt

Slayo, s. r. o.
Bysterecká 2066/9 026 01 Dolný Kubín
0948 029 318